گارانتی مانا ، خدماتی ماندنی

شرایط گارانتی مانا :

شرایط گارانتی مانا ، برگرفته از نکاتی است که سازندگان لپ تاپ به عنوان شرایط استاندارد انجام خدمات گارانتی در نظر گرفته اند . این شرایط عبارتند از :

داشتن کارت گارانتی معتبر که مدت دوره گارانتی آن سپری نشده باشد .

پذیرش کالا در مرکز خدمات ، به معنی تایید گارانتی کالا نمی باشد و اعتبار گارانتی پس از کنترل موارد ابطال گارانتی و بررسی فنی مشخص خواهد گردید .

گارانتی فقط شامل کالای اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی گردد .

گارانتی کالا مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل عیوب ناشی از استهلاک ، سایش ، رنگ رفتگی ، پوسیدگی ، پارگی  و خراشیدگی نمی شود .

کالای شامل ضمانت در صورت عدم امکان تعمیر ، با تشخیص مرکز خدمات با کالای سالم جایگزین خواهد شد .

با توجه به تغییر و تحول سریع تکنولوژی ، در صورت نیاز به تعویض و موجود نبودن کالای مشتری ، کالا با مدل مشابه و با احتساب اختلاف قیمت روز تعویض و در صورت عدم وجود کالای مشابه ، با تشخیص مرکز خدمات ، ارزش کالا محاسبه  و به مشتری پرداخت می گردد .

تعداد پیکسل سوخته در صفحات نمایش تا 3 عدد در حد استاندارد بین المللی بوده و از 3 عدد به بالا شامل گارانتی تعویض صفحه نمایش می شود .

باتری و آداپتور دستگاه شامل گارانتی نمی باشد .

 

نکات مهم :

مشتری می بایست در هنگام خرید از سلامت فیزیکی کالا و یکسان بودن سریال کالا با سریال مندرج بر روی کارت گارانتی اطمینان حاصل نماید .

مسئولیت محافظت و تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ذخیره شده در کالا بعهده مشتری می باشد و این مرکز هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال حفظ ، نگهداری، از دست رفتن اطلاعات ذخیره شده، استفاده و تکثیر غیرمجاز توسط افراد مجاز و غیرمجاز در تمامی مراحل تعمیر و جایگزینی را ندارد .

مدت نگهداری کالای مشتری حداکثر 2 ماه می باشد و پس از آن هیچگونه مسئولیتی متوجه این مرکز نخواهد بود .

مسئولیت بسته بندی صحیح کالا هنگام ارسال به مرکز خدمات به عهده فرستنده می باشد و صدمات ناشی از بسته بندی ناصحیح و یا صدمه دیدن در حمل و نقل به عهده مرکز خدمات نمی باشد .

 

شرایط ابطال گارانتی مانا :

مخدوش شدن یا دستکاری اطلاعات مندرج بر روی دستگاه ، هولوگرام یا کارت گارانتی

وجود هرگونه آثار تعمیر و دستکاری ، ضربه ، شکستگی ، تغییر شکل و تاب خوردگی ، سوختگی ، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی ، زنگ زدگی ، سولفاته شدن ، استفاده از دستگاه در شرایط محیطی نامناسب ، کاربرد نامناسب و هرگونه صدمه فیزیکی به قطعات و اجزای دستگاه

استفاده از باتری ، شارژر ، منبع تغذیه و هر وسیله غیر استاندارد که باعث آسیب رساندن به دستگاه و قطعات آن می گردد .

نصب هرگونه برنامه و نرم افزار ، Bios و Firmware تایید نشده توسط سازنده دستگاه