محافظ صفحه نمایش موبایل دویا Devia

با توجه به استفاده روز افزون از گوشی های هوشمند در سالیان گذشته کمپانی معتبر دویا اقدام به تولید محافظ صفحه نمایش موبایل دویا Devia ، برای این نوع گجت ها نمود.با توجه به قیمت نسبتا بالای این گوشی ها محافظت از این محصولات یکی از دغدغه های کاربران شده است. عموما صفحه نمایش گوشی های هوشمند به دو دسته تخت و دارای انحنا در کناره تقسیم می شوند. که این مدل برچسب برای هر دو مدل گوشی بسیار مناسب است و از قابلیت های آن میتوان به ضد خش , آنتی شوک و ضد ضربه , آب گریز اشاره کرد .

محافظ صفحه نمایش موبایل دویا Devia ، دارای ضخامت استاندارد و بسیار نازک هستند که کمترین تاثیر گذاری را بر روی کیفیت صفحه نمایش و قابلیت تاچ گوشی می گذارد و از این لحاظ از رقبای شیشه ای خود (گلس ) بسیار پیشرو تر است .

همچنین این شرکت اقدام به تولید برچسب های آنتی بلو ری نموده است . این برچسب از چشم در برابر نور آبی که از طریق LED گوشی ساطع می شود، محافظت می کند. در واقع کل طیف نور آبی بد نیست، بلکه فقط نورهایی که توسط دستگاه های الکترونیک و چراغ های LED منتشر می شود، مضر هستند. نور آبی باعث خشکی چشم، تار بینی، سردرد و چرخه خواب آسیب دیده می شود.

روش چسباندن محافظ صفحه نمایش موبایل دویا Devia ، ساده است و شما می توانید با مشاهده ویدئوی زیر و اندکی دقت و حوصله براحتی برچسب را بر روی گوشی خود نصب نمائید .

ابتدا صفحه نمایش را با دستمال تمیز نظیر تمیزکننده های عدسی عینک بخوبی پاک کنید تا صفحه فاقد هرگونه اثر انگشت و چربی باشد . سپس با نوار چسب ذرات غبار را از روی صفحه بردارید و طبق راهنمایی ویدئو ، لایه های برچسب را به ترتیب برداشته و آن را نصب نمائید .

به کمک یک کارت عابر بانک می توانید حبابهای زیر برچسب را خارج کرده و برچسب را کاملا روی صفحه بچسبانید . نگران حباب های ریز باقیمانده نباشید . جنس محافظ صفحه نمایش موبایل دویا Devia ، به شکلی است که به مرور زمان و با استفاده از گوشی حباب ها جذب و ناپدید می شوند .